Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum - Lois Duncan - Epsilon Yayınları

Ürün Kodu : EPSGYBÇ

Barkod: 9786051734170

Yeni Ürün

Gece Yarısı Bir Çığlık Duydum - Lois Duncan - Epsilon Yayınları Vadeli İskonto : %30 Peşin İskonto : %35

Yayınevleri : Epsilon Yayınları
Sayfa Sayısı : 184
Yazar : Lois Duncan

Kontrol Ediliyor...

Güvenli online ödeme

Tanımlı kampanya bulunamadı

PaylaşGece Yarısı Bir Çığlık Duydum - Lois Duncan - Epsilon Yayınları

 

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum’un çok satan yazarı Lois Duncan’dan yakın zamanda sinemalarda da izleyeceğimiz tekinsiz bir hikâye daha.   

“Lois Duncan’dan daha ürkütücü roman yazan biri var mı?  Hiç sanmıyorum.”

- Goosebumps’ın yazarı R. L. Stine - 

Kit Gordy, Blackwood Lisesi’nin, siyah, demir kapılarının ardında yükselen binasını gördüğünde aklına gelen ilk kelime şuydu: Şeytani. Bu devasa malikâne Kit’in bütün vücudunu korkuyla sarsmıştı.

Yine de bir süre sonra Blackwood’a alışacak ve bu özel yatılı okulun hayaletli olduğuna dair dedikoduları görmezden gelmeye başlayacaktı.

Ancak daha sonra, Kit’in sınıf arkadaşları olağanüstü ve daha önce sahip olmadıkları yetenekler göstermeye başladı. Gariplikler bunlarla da bitmiyordu: Tuhaf rüyalar, fısıltılar, aile ve arkadaşlara bir türlü ulaşmayan mektuplar ve etraflarını saran tekinsiz bir sihir de vardı. Kit, buranın gizemini tamamen öğrendiğinde her şey için çok geç kalabilirdi.

 

(Tanıtım Bülteninden)

Tanımlı kampanya bulunamadı

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (5) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile baskentyayindagitim@hotmail.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

-->